blog, منتخب

از تولید پارچه تا تولید پوشاک

مراحل تهیه پارچه برای تولید پوشاک از صفر تا صد

 

 

مراحل تهیه پارچه برای تولید پوشاک

برای تهیه پارچه ابتدا باید نخ تولید شود که یک فرایند طولانی کمی پیچیده است. با توجه به ویژگی هایی که هر الیاف دارد باید نخ تولید شود و همیطور نخ های تولید شده باتوجه به ویژگی هایی که دارند هر کدام یک نوع پارچه برای تولیدی لباس راحتی زنانه تولید میکنند. در مراحل ریسندگی نخ، نخی با کیفیت بالا  مقاوم، منظم و کمترین پرز مورد استفاده قرار میگیرد. گروه تولیدی پوشاک تریکو زنانه ناریکا با در نظر گرفتن خصوصیات یک لباس با کیفیت و بدون الیاف مصنوعی توانسته است تاپ تریکو با تضمین دوخت و پارچه تمام نخ پنبه را تولید کند.

 

تاپ تریکو نخ پنه

لینک خرید بصورت تک و عمده

 

ورود الیاف پنبه به کارخانه

الیاف پنبه در این مرحله از هم باز شده و تمیز میشود. سپس پنبه را برای شستشو آموده میکنند تا از وجود هر گونه عامل خارجی کاملا تمیز شود. الیاف شسته شده به صورت موازی درون دستگاه کارتینگ قرار گرفته و به صورت نوار شکل میگیرد. اولین مرحله تولید نخ اغاز میشود. نوار های تولید شده از نظر ناخالصی یا وتاهی کنترل شده و از چرخه تولید خارج میشوند. نوار های تایید شده طی فرایندی فشرده شده تا مقاومت کافی را دارا باشد.

تاپ تریکو نخ پنبه سوپر

لینک خرید بصورت تک و عمده

 

کنترل و بازرسی

کیفیت محصول نهایی بستگی به مراحل ریسندگی و از همه مهمتر مواد اولیه و تامین کننده دارد. این مرحله بسایر مهم است چرا که تنها نخی میتواند قابل استفاده باشد که هم از نظر رطوبت، مقاومت،ر نظم و یکدست بودن مورد آزمایش قرار گرفته باشد.

 

تاپ تریکو زنانه

لینک خرید بصورت تک و عمده

 

رنگرزی نخ

در این مرحله نخ خام برای رنگرزی آماده میشود. نخ ها در این مرحله از نظر یکنواختی رنگ، میزان نفوذ رنگ و ثبات رنگ مورد بررسی قرار میگیرندو مهمترین نکته در این مرحله این است که نخ ها با مرور زمان رنگ خود را حفظ کنند. فرایند رنگرزی حدود 8 تا 12 ساعت طول میکشد و در نهایت نخ ها در دو مرحله خشک میشوند.

 

لینک خرید بصورت تک و عمده

 

بافندگی

این مرحله پس از رسیدنگی و رنگرزی انجام میشود و نخ ها به پارچه تبدیل میشوند. با بر هم تنیده شدن تار و پود نخ ها ، پارچه تولید میشود. کیفیت پارچه نیز بستگی به مواد اولیه که برای ریسندگی وارد کارخانه شده و تجربه بافندگی و رنگرزی دارد تا با کیفیت ترین پارچه تولید شود. با خرید مستقیم از تولیدی میتوانید در مراحل تهیه تاپ تریکو زنانه ،نظارت کامل را داشته باشید.

 

تاپ نخی زنانه

لینک خرید بصورت تک و عمده

 

گروه تولیدی پوشاک ناریکا بزرگترین تولیدی پوشاک زنانه تریکو پارچه تمام نخ پنبه در استان البرز میباشد، که به صورت عمده و تک ارسال به شهرستان های دیگر را فراهم کرده است.

آدرس دفتر پخش: کرج- میانجاده- ابتدای خیابان عدل-پلاک 15-طبقه 3- تولیدی ناریکا

شماره تماس جهت هماهنگی: 09195674348

کانال تلگرام:

t.me/naaarikaaa

کانال اینستاگرام :

https://instagram.com/naaa.rikaaa?igshid=ZDdkNTZiNTM=

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *