پشتیبانی فروش

پوشاک کودکان از گذشته تا کنون

پوشاک کودکان از گذشته تا کنون

 

جامعه مدرن حول مفاهیمی مانند زیبایی و اصالت می چرخد.طراحان مد نیز در سراسر جهان آن را پذیرفته و اجرا میکنند. بدون شک صنعت مد همیشه ابزاری قدرتمند برای بیان فرهنگ، مذهب، شخصیت و حتی احساسات انسان ها در پوشاک کودکان هر کشوری است. مد تحت تأثیر بسیاری از عوامل مختلف فرهنگی و اجتماعی، سازگاری با نیازهای یک جامعه در طول زمان متحمل تغییرات اساسی زیادی شده است.

(خرید ست تیشرت و شلوارک نخی)

تکامل مد

مد، با توجه به اینکه به طور مستمر مطابق با آرمان ها ونیازهای جامعه تکامل یافته است. اخیراً توجه یکسانی به همه رده های سنی آغاز کرده است. اگر چه در گذشته تولید کنندگان لباس کمتر به سمت تولید لباس های کودکانه می رفتند، کودکان بخش مهمی از مشتریان در صنعت مد را تشکیل میدهند. صنعت پوشاک کودکان اخیراً به شهرت و محبوبیت خوبی دست پیدا کرده و در چند سال گذشته جایگاه زیادی بدست آورده است.

بر خلاف لباس های گذشته، پوشاک های کودکان امروزی بسیار متنوع و جذاب هستند. از کت و شلوارهای پسرانه و لباس های اکسسوری دختر بچه ها گرفته تا لباس های شخصیت های کارتونی و حتی لباس های ابر قهرمانی، امروزه لباس های کودکان برای برآوردن نیاز ها و خواسته های کودکان ساخته می شوند.

 

(خرید ست های پسرانه)

 

در گذشته خانواده ها مجبور بودند با صرف مبالغ بالا لباس های با کیفیت برای کودکان خود تهیه کنند. امروزه می توانند با مبالغ بسیار کمتر پوشاک مناسب بخرند و فروشگاه های انیلاین نیز سهم بزرگی از فروش پوشاک کودکان را دارا میباشند.

به طور کلی موارد بسیاری برای خرید لباس کودکان باید مورد توجه قرار گیرد. لباس کودکان باید دارای ویژگی هایی باشد که در زیر ذکر شده است:

  • ویژگی های لباس کودکان :

  • راحت، نرم و به راحتی پوشیده یا در آورده شود.
  • تا حد امان غیر قابل اشتعال باشد.
  • باید سبک باشد.
  • لباس نباید باعث تحریک بدن شود.
  • پوشاک کودکان باید بتواند عرق را از پوست کودک به محیط منتقل کند.
/5
400,000
379,000
5%
سفید, کرم
/5
380,000
250,000
34%
/5
300,000
240,000
20%
/5
300,000
240,000
20%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *